Найсмачніші страви, традиційні та сучасні пісні й забави. А ще — багато капусти! Вже вчетверте Покуття відзначало “обжинки” на фестивалі “Подяка Богу за врожай”. Захід, що вже став мандрівним, цьогоріч провели у с. Яківка Тлумацького району. Співорганізатор фестивалю, підприємець та меценат Богдан Станіславський каже, що у цьому селі востаннє “обжинки” відзначали ще 28 років тому. Саме тому цьогоріч вирішили провести фестиваль у цьому мальовничому Покутському селі. 

Окрім Богдана Станіславського до організації свята доклалися Тлумацький районний відділ культури (зокрема, його керівниця Галина Петрунько), а також – соціальний кооператив “Файні Ябка”.

Участь у фестивалі взяло 11 населених пунктів “Обертинського куща”, а саме: Обертин (вокальний колектив “Доля”), Яківка, Хотимир (народний аматорський фольклорний колектив “Берегиня”), Гавриляк, Гончарів, Петрів (народний аматорський молодіжний гурт “Дністрові дзвони”), Гарасимів (народний аматорський фольклорний колектив “Молодички), Підвербці, Жуків, Олещино, Живачів. З кожного з них приїхали представити свої унікальні страви (гостей свята частували навіть капустяними “чупа-чупсами”), а також — неповторний колорит народних пісень і танців. Серед них – і жителі Гарасимова, де тогоріч проходив цей фестиваль. “Такого свята у нашому селі ще не було”, розповідає Василь Колинець, сільський голова с. Гарасимів. “Тогоріч людям воно дуже сподобалося і вони дуже хочуть, щоб “Подяка Богу за врожай” знову відбулася у Гарасимові”.

Учасники фестивалю готуються представити свої страви

Поки представники сіл готували свої страви, гостей фестивалю забавляли танцями та піснями. Для всіх несподіваним став марш учасників свята, який очолили народні музики на фірі. А після цього запального дійства голова с. Яківка, Василь Луцик, передав “кошик достатку” голові с. Жуків. А це означає, що наступного року дякувати Богу за врожай покутяни будуть у Жукові.

До вітального слова…

Кульмінацією фестивалю стало представлення традиційних страв під жартівливі пісні місцевих колективів. Кожен гість свята міг скуштувати “приймлену” капусту, голубці, пиріжки, запіканки, супи, котлети та салати. Усе — з капусти. Як зазначає гостя фестивалю Юлія, було дуже смачно, а деякі страви вона відкрила для себе по-новому. “Ми вдома деколи готуємо страву — начинку. Тут я попробувала її у людей з с. Петрів — виявляється її роблять там зовсім інакше”

А далі фестиваль продовжили танцями співами та гуморесками учасників свята. Також своїми виступами потішили гостей колективи з сіл Воронів, Чортовець, Рашків Городенківського району. Родзинкою стало виконання унікального танцю “Сербен”, який показували юнаки та діти із с. Чортовця. Вони кажуть, що у їхньому селі його виконують тільки на Великдень, а танцювати можуть тільки чоловіки. А ще Чортовецький колектив затанцював традиційний покутський танок, участь в якому взяли також й відвідувачі свята. В один момент здавалося, що не було людини, яка не пританцьовувала під енергійну мелодію троїстих музик.

“Сербен” у виконанні дитячого колективу с. Чортовець

А вже під завершення фестивалю всі охочі взялися співати народних пісень, як це традиційно відбувалося на обжинках. “Цілий рік ми трудилися для того, щоб зараз відсвяткувати закінчення збору врожаю та подякувати за нього Богу” – підсумовував під кінець свята Богдан Станіславський. 

Категорії: Без рубрики