Дорогу до старої пекарні в Обертині можна знайти за… запахом яблук. Донедавна це приміщення стояло пусткою, а нині там почав роботу соціальний кооператив «Файні ябка». У відремонтованій та переобладнаній за європейськими стандартами будівлі  кипить робота – закладають перші фрукти на сушку. За словами ініціатора кооперативу депутата обласної ради Богдана Станіславського, вже саме існування такого підприємства стимулюватиме селян вирощувати і продавати продукцію з власних садів і городів та отримувати за це непогані «живі» гроші, а не збувати через закупівельників.

«Файні ябка» роблять ще перші кроки, експериментуючи та випробовуючи техніку, навчаючи працівників. Їх поки що п’ятеро, миють, кришать яблука вручну, хоча кажуть, якщо буде більше фруктів, працюватиме спеціальна автоматична різалка. Мають підготувати за день півтонни яблук, саме така кількість поміщається у сушку, а потім залишають їх там на ніч. Після того готовий продукт ще перебирають. Недосушені фрукти (а час сушіння залежить від сорту) кладуть «доходити» у меншу сушку на 25 кілограмів. До речі, цей агрегат оригінальний, бо виконаний вручну київським майстром та наразі є експериментальним. Як розповіла технолог кооперативу пані Леся, найбільше роботи буде з початку літа, коли з’являться перші ягоди, фрукти, і до кінця осені. Потім сортуватимуть готову продукцію. Крім яблук, на підприємстві планують готувати сушениці з усього, що тільки можна піддавати обробці, – від лікарських трав до так званих борщових наборів. Зокрема, у вересні зосередяться на сливах. Їх, каже пані Леся, спершу можна заморозити, а потім, у «не сезон», – сушити. Нині ж працівниці жаліються на недобросовісних здавачів, адже цьогоріч неврожай яблук, тому люди везуть до них гнилі та геть з’їдені шкідниками плоди. Можливості перевіряти кожен мішок немає, тож є багато відходів.


Ринок збуту готової продукції, як зазначив Богдан Станіславський, передбачається широкий – реалізовуватимуть сушениці закладам харчування, є перспективи виходу на іноземні ринки. До кінця року планується виробництво близько 6,3 тонни сухофруктів.
«Файні ябка» – унікальний проект, котрому немає рівних на Прикарпатті, адже створений не тільки з метою виробництва якісної та екологічно чистої продукції, а й націлений на вирішення соціальних проблем. Прибутки від діяльності ТОВ «Файні ябка» спрямовуватимуться на реалізацію громадських проектів саме у сільській місцевості. Також підприємство забезпечить зайнятість населення, щоб підвищити рівень доходів сільських жителів, та покаже молоді, як, мешкаючи у селі, можна створити успішний бізнес, займаючись звичними для кожного справами.
Оригінальність проекту ще й у тому, що заснуванню ТОВ «Файні ябка» передувало створення громадської організації «Файні ябка-57». За задумом, участь у ній мають взяти 57 інвесторів-меценатів, які готові вкласти по одній тисячі доларів у розвиток кооперативу (згідно з розрахунками, для початку роботи соціального підприємства необхідно майже 57 тисяч доларів). Наразі знайшлося вже 20 охочих.


Мінімальна сума, яка буде щоквартально спрямовуватись на соціальні проекти, запевнив Богдан Станіславський, – 30 тисяч гривень. У випадку, якщо переробне підприємство не матиме достатнього рівня прибутку або його рівень буде нижче від задекларованого, то ТОВ «Станіславський» виступає гарантом реалізації цієї соціальної складової. Інвестори вирішуватимуть, у якій послідовності реалізовувати проекти, у яких населених пунктах, кожних три місяці.
Також інвестори ГО «Файні ябка-57» запроваджують спеціальні премії школярам: у кінці навчального року по 10 тисяч гривень отримають три випускники (по одному із трьох освітніх округів району – Тлумацького, Олешанського та Обертинського), котрі здадуть тести зовнішнього незалежного оцінювання на найвищі бали.

Евеліна Солодка
“Західний кур’єр”